Blog > Komentarze do wpisu
Szafiarki.

Zaczynam się poważnie zastanawiać co na Sylwestra, tym bardziej, że w tym roku będzie bardzo nietypowy. Może jakąś podpowiedź znajdę tutaj...?

13 listopada doszło do spotkania Szafiarek w realnym Świecie, w Krakowie. Szafiarki, dla niewtajemniczonych, to kobiety, lub mężczyźni (Pana Szafiarza jeszcze nie udało mi się spotkać) interesujący się aktualna modą,  nowymi trendami, śledzący poczynania projektantów na całym Świecie i - co jest bardzo ważne - spisujący swoje przemyślenia w blogach,  często dodając w nich swoje zdjęcia, na których dzielą się z czytelnkami swoim spojrzeniem na sprawę w formie samodzielnie dobranego, czy zaprojektowanego ubioru, oraz komentarzy. 

Zeszłym razem przedstawiłam wam 3 interesujące Szafiarki, których wpisy lubię śledzić. Od czasu gdy odbyło się listopadowe spotkanie na szczycie, oczywiście w Krakowie, znam kilka nowych Szafiarek, i zdobyłam linki do ich stron. I właśnie nimi chcę się z Wami dziś podzielić. 

Oto one: By uciec od codzienności, Alice point, Charlize-mystery, Cudak,   Cynamonki, Joanna Lifestyle, The memoirs of fashion-Victim, Szafiareczka, Szafa Sztywniary, Kocia Szafa, Styledigger.

Bardzo lubie śledzić nowe wpisy na blogach szafiarskich, i Wam też gorąco polecam!! 

 

more photos by One Try HERE.

 

piątek, 26 grudnia 2008, nicosobie

Polecane wpisy

  • Kulinarnie...

    Jeżeli ktoś ma ochotę na małe natchnienie lub chce coś przyjemnego pooglądać podczas gotowania gorąco polecam program Makłowicz w Pordóży, którego liczne odcink

  • Mai in München.

  • Projekt: reanimacja torebki.

    Mam bardzo fajną sportową torbę, którą bardzo lubię, bo towarzyszyła mi w licznych podróżach. Niestety całkiem się już przetarła, wyblakła i zszarzała. Ponieważ