poniedziałek, 16 lutego 2009
Making it Lovely.

Oto jeden z moich ulubionych blogów ostatnio. Jego główna tematyka to wystrój wnętrz. Autorka bloga opisuje, dodając liczne ładne fotografie jak zmienia wystrój swojego nowo kupionego domku. Po przęglądnięciu całego blogu, co polecam gorąco bo jest bardzo ciekawy, można zobaczyć jak ten domek wygladał na początku (nieciekwie!). No a jak wygląda teraz. Kobieta ma talent, do tego ma dużo czasu i cierpliwości, aby wypróbować każdą możliwą kombinację kolorów, czy wystroju chociażby łazienki. Przeobraziła zwykłą brzydką kuchnie, w coś niezwykle przytulnego i orginalnego. Polecam, bardzo fajna strona. Inspirująca do własnych projektów :D Link tutaj.


22:50, nicosobie
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 10 lutego 2009
Lavazza 2009

Już możemy podziwiać nowy kalendarz - Lavazza 2009. W tym roku styl kalendarza wyjątkowo włoski. Zresztą zobaczcie sami...A oto kilka zdjęć, które najbardziej mi się podobają z tegorocznego kalendarza!!

Fontanna di Trevi!! Czyż jest coś bardziej włoskiego? Pamietajmy, aby wrzucić monetę!

Każdy koneser włoskości i Włoch rozpozna co to za okolica... Rzym! Otóż to! Widok na Watykan, i namiętny pocałunek, z kawą... w podtekście!

A oto mój FAWORYT! Wenecja oczywiście i Plac Świętego Marka!Wyjątkowo deszczowy dzień... po niebie snują się szare ciężkie chmury. Takiego dnia nie spędziłam w Wenecji jeszcze nigdy. I przyznam się, że oddam niemało... za spędzenie jesienno-deszczowego dnia w tym mieście... Wszystko jeszcze przede mną!! Na zdjęciu niezwykle trafiony pomysła na karnawałową maskę!! Widok w stronę katedry.

Zapraszam na stroną gdzie można zobaczyć cały kalendarz! Strona TUTAJ.

Autorka : Annie Leibovitz.

18:52, nicosobie , Kawa.
Link Komentarze (1) »