piątek, 26 grudnia 2008
WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!
życzy Nicosobie!  :-)
13:53, nicosobie
Link Dodaj komentarz »
Szafiarki.

Zaczynam się poważnie zastanawiać co na Sylwestra, tym bardziej, że w tym roku będzie bardzo nietypowy. Może jakąś podpowiedź znajdę tutaj...?

13 listopada doszło do spotkania Szafiarek w realnym Świecie, w Krakowie. Szafiarki, dla niewtajemniczonych, to kobiety, lub mężczyźni (Pana Szafiarza jeszcze nie udało mi się spotkać) interesujący się aktualna modą,  nowymi trendami, śledzący poczynania projektantów na całym Świecie i - co jest bardzo ważne - spisujący swoje przemyślenia w blogach,  często dodając w nich swoje zdjęcia, na których dzielą się z czytelnkami swoim spojrzeniem na sprawę w formie samodzielnie dobranego, czy zaprojektowanego ubioru, oraz komentarzy. 

Zeszłym razem przedstawiłam wam 3 interesujące Szafiarki, których wpisy lubię śledzić. Od czasu gdy odbyło się listopadowe spotkanie na szczycie, oczywiście w Krakowie, znam kilka nowych Szafiarek, i zdobyłam linki do ich stron. I właśnie nimi chcę się z Wami dziś podzielić. 

Oto one: By uciec od codzienności, Alice point, Charlize-mystery, Cudak,   Cynamonki, Joanna Lifestyle, The memoirs of fashion-Victim, Szafiareczka, Szafa Sztywniary, Kocia Szafa, Styledigger.

Bardzo lubie śledzić nowe wpisy na blogach szafiarskich, i Wam też gorąco polecam!! 

 

more photos by One Try HERE.

 

13:18, nicosobie
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 04 grudnia 2008
Toskania zimą...
Jak wygląda Toskania  zimą?... Czy tam w ogóle pada śnieg... kiedykolwiek?? Otóż tak! :D I wbrew pozorom bardzo Toskanii "do twarzy" ze śniegiem... ;) Wiem, wiem, Wenecja nie jest w Toskanii. A kto odgadnie co jest na pozostałych zdjęciach? Znam kogoś... kto bezbłednie nazwał by wszystkie miejsca ze zdjeć... ale nie powiem wam kto to... ;)
dobranoc.... 
22:16, nicosobie
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 01 grudnia 2008
Czekoladowe babeczki.
Nic tak nie poprawia nastroju w sobotni wieczór, jak pieczenie, a potem zjadanie czekoladowych babeczek, najlepiej z lodami. W końcu nastała pora roku, kiedy człowiek ma ochotę trochę bardziej się rozpieszczać... ;)
Ponoc najlepsza kawą na zimę ( zwłaszcza w połączeniu z czekoladowymi babeczkami!! ;)) jest kawa imbirowa. Cudownie aromatyczna, korzenna, o niezwykłych właściwościach rozgrzewających. Cudowna po długim zimowym spacerze, albo po nartach. Przepis jest bardzo prosty i równie skuteczny:
• 2 filiżanki kawy
• 2 łyżeczki miodu
• 2-3 szczypty imbiru
• mleko lub bita śmietana
Miód utrzeć z imbirem i zalać kawą. Podawać z bitą śmietaną lub ubitym mlekiem. Kawę należy pić możliwie jak najbardziej gorącą!
20:27, nicosobie
Link Dodaj komentarz »