czwartek, 16 lipca 2009
Śliczne białe mieszkanko...

Home Harmony... to moje nowe odkrycie!! Bardzo sympatyczna właścicielka tego bloga dekoruje i fotografuje swoje dekoratorskie dokonania w] mieszkaniu. W mieszkanku, w którym dominuje biel! Biel i ludowe akcenty... jest bardzo kobiece, delikatne i zwiewne... i całe w kwiatach... aromacie dobrej herbaty... i zapachu świerzych owoców... zapraszam do magicznego świata.... Kliknij tutaj!

Nie mogłam się zdecydować, które zdjęcie autorki tutaj zamieścić... aby jak najlepiej oddać ducha tej strony i jednocześnie zachęcić Was do odwiedzenia jej... Wiem, że jest to mój subiektywny wybór, ale mam nadzieje, że Wam też się spodoba.... zdjęcie jest takie ślicznie, nie mogłam się oprzeć!! Jednak myślę, że najbardziej warto obejrzeć wszystkie zdjęcia, i cały blog.


23:07, nicosobie
Link Komentarze (1) »
Ceramika z Bolesławca.

Bardzo specyficzne, niepowtarzalne, nie wiem czy można powiedzieć rustykalne... ale na pewno śliczne i z duszą! Ceramika z Bolesławca. Myślę, że tego typu wyroby zaczynają bardzo być w modzie!


Ceramiczne wyroby przywodzące na myśl zdobnictwo ludowe, typowo polskie zaczyna pięknie komponować się z nowoczesnymi wnętrzami, oraz z pomieszczeniami urządzonymi w stylu retro czy vintage. Do tego wyobraźcie sobie jak pięknie będzie wygladać herbata w Bolesławieckim dzbanku podana wieczorem w ogrodzie, czy to bliskiej rodzinie, czy to elegancim gościom... a do tego na zdobnym talerzu drożdżowe pachnące polskie ciasto z wiśniami... Mmmm... dzika rozkosz!! Zarówno dla zmysłów jak i dla podniebienia!


Zachęcam do odwiedzenia strony z ceramiką "BOLESŁAWIEC" i zapoznanie się z wyrobami. Są naprawde piękne, ogromny wybór i myślę, że każdy ucieszyłby się z takiego prezentu, no i niejeden pokusi się, żeby kupić tam coś dla siebie.... Kliknij tutaj.

21:46, nicosobie
Link Komentarze (1) »
wtorek, 07 lipca 2009
Pomarańczowo-biało-zielony ślub...

Pewna kochana Duszyczka zapytała mnie niedawno: a może czas na ujawnienie się? I muszę przyznać, że nawet zaczęłam się nad tym tematem intensywniej zastanawiać...! Pewna pokusa istnieje!! Póki co podzielę się z Wami " weselem według nicosobie" :D Taka mała improwizacja. Ciekawe jak mi się uda?? :)

17:22, nicosobie
Link Dodaj komentarz »